Nabídka práce

Celoročně (období duben až prosinec) nabízíme možnost víkendových výdělků při prodeji medového vína a dalších výrobků z medu na mobilních pracovištích po celých Čechách. Práce převážně pátek odpoledne – neděle, během prázdnin a v prosinci i vícedenní (pracovní dny a víkendy).

V termínu červen - září, nabízíme práci v týdenních turnusech (pondělí – neděle),

- obsluha na vinárně v kempu Bítov – Horka na Vranovské přehradě

- prodavač na prodejně upomínkových předmětů (není podmínka 18 let ani zdravotní průkaz). Možno pracovat i více turnusů.

Na jednotlivých pracovištích se pracuje samostatně (tj. jeden pracovník).

 

Každý uchazeč o práci se musí povinně zúčastnit pohovoru a školení, která jsou třídenní, většinou pátek – neděle. Pracovníky zaškolíme pro samostatnou práci. Dopravu a ubytování hradí firma. Výdělek je základní mzda + až 5% z prodeje, cca 500 - 1000,-Kč/den. Pohovor musí proběhnout nejpozději dva týdny před nástupem. V případě školení hradí firma cestovné (tam i zpět) po předložení jízdenek pouze po absolvování celého školení.

 

Požadavky: Vyplněný dotazník + foto, Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství (vzít jej sebou již na pohovor), časová flexibilita, komunikativnost, SAMOSTATNÉ JEDNÁNÍvěk nejméně 18 let, ŘP sk. B upřednostněn.

 

Sídlo firmy, provozovna a sklad je v Třebechovicích pod Orebem (Hradec Králové). Zde je nástup na školení a následně vždy i na prodej. Dopravu z místa bydliště nebo školy na pracoviště firma hradí v plné výši na základě předložených jízdenek. Ubytování je zajištěno a hrazeno firmou.

 

Těšíme se na Vaši aktivní spolupráci.

 Případné dotazy zodpovíme na mailu naturel@naturel.cz.

Těšíme se na spolupráci

Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit